Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő

  • Az álláshirdetés ma lett frissítve

A

HANNA ÉTTEREM

KONYHAI KISEGÍTŐ

kollégákat keres

Feladatok:

  • alapanyagok előkészítése, tisztítása;
  • fekete mosogatás;
  • szakács munkájának segítése.

Bejelentett, hosszú távú munkaviszony.

Bérezés nettó 1000-1200 forint/óra között.

(Minden további juttatás törvény szerint, pl. fizetett szabadság is.)

Kérjük, hogy fényképes önéletrajzát küldje el.

Helyek VII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Konyhai munka
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre