Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő

  • Prizma csoport
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 67 napja lejárt

Magyarország egyik legnagyobb közétkeztetéssel és facility menedzsmenttel foglalkozó vállalkozása a Prizma cégcsoport új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Péterin található konyhánkba, keressük leendő munkatársainkat 8 órás munkavégzésre, egy összetartó és támogató csapatba. Ha Önnek fontos az álladóság, a pontos munkabérfizetés és a korrekt munkáltatási feltételek, akkor csatlakozzon csapatunkhoz, várjuk jelentkezését!

Feladatok:

  • Konyhai előkészítő feladatok ellátása a szakácsok irányítása alapján;
  • Mosogatás;
  • A konyha területének tisztántartása.

Elvárások:

  • A munkakör betöltéséhez semmilyen előképzettség nem szükséges;
  • Az alkalmazás feltétele az orvosi alkalmasság. A vizsgálatok költségét természetesen cégünk állja.

Amit kínálunk:

  • Korrekt munkafeltételek;
  • Hosszútávú munkalehetőség;
  • Étkezés támogatása, munkaruha;
  • Vidéki bejárás támogatás.

Munkavégzés helye: Péteri

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, keresse kollégánkat elektronikusan, vagy telefonon a 30/835-8103-as számon.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka, Konyhai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre