Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő

  • Sporthotel Dachstein West***
  • Ausztria, Külföld, Bács-Kis...
  • A hirdetés 114 napja lejárt

Ausztriai Hotel ***

Konyhai kisegítőt

keres

(Német nyelv ismerete nem feltétel!!)

Salzburgerlandban 30 szobás szálloda tapasztalt konyhai kisegítőt keres saját éttermének konyhájára a főszakács mellé kisegítőként.

Feladatok: Beosztástól függően

  • Büféreggeli elkészítése (hideg, meleg reggeli)
  • Mosogatás, a konyha raktárak rendben és tisztán tartása
  • Desszertek elkészítése
  • 3-fogásos vacsora alapanyagainak előkészítése

Elvárások:

  • Konyhai kisegítőként , főzőasszonyként vagy szakácssegédként szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Kiemelkedő képesség a csapatmunkára
  • Önálló munkavégzés, magas szintű munkabírás, nagyfokú motiváltság,

Előny:

  • Cukrász tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szállás, ellátás, internet

A jelentkezéseket magyar nyelven, bérigény megadásával várjuk.

Iratkozzon fel állásértesítőre