Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő

  • Aura-Hotel Kft.
  • Balatonfüred, Veszprém
  • A hirdetés 26 napja lejárt

Balatonfüredi Aura Hotel megbízható, lendületes, dolgozni tudó és szerető

munkatársat keres lelkiismeretes munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Segédkezés a konyhai munkában
  • Zöldségek előkészítése
  • Egyéb kiegészítő konyhai műveletek elvégzése (szűrés, sűrítés, aprítás)
  • Alapanyagok megtisztítása
  • Használt eszközök elmosogatása,
  • A konyha és a hozzá kapcsolódó helyiségek takarítása, tisztán tartása, gépek, eszközök takarítása
  • Konyha és gazdasági terület rendben tartása
  • Napi és nagytakarítási feladatok a többi kollégával együtt
  • A HACCP előírásainak betartása

Amit nyújtani tudunk:

  • Jól felszerelt, igényes munkakörnyezetben
  • Heti 40 órás munkarend
  • Megbízható munkahelyi háttér
  • Egyéb juttatások: cafeteria, étkezés, munkaruha, útiköltségtámogatás

Ha szereted a szakmádat, a kihívással járó feladatokat és szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni, akkor várjuk jelentkezésedet!

Jelentkezni az elküldött fényképes önéletrajzzal lehet.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Balatonfüred
Veszprém
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka, Konyhai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre