Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő

  • Kórház- és Menzaétkeztetés Kft.
  • Pest, Budapest, Remeteszőlős
  • A hirdetés 12 napja lejárt

Konyhai kisegítőt

keresünk!

Új vezetéssel várjuk a megújuló remeteszőlősi főzőkonyhánk csapatába, amennyiben Ön is szeretne tenni azért, hogy a diákok és idősek finom és változatos ételt ehessenek! Mi erre törekszünk! Segítse munkánkat! Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • előkészítő műveletek elvégzése
  • szakácsnak való segédkezés az ételkészítésben
  • elkészült ételek tálalása
  • a konyha és a hozzá kapcsolódó helyiségek takarítása, tisztán tartása, gépek, eszközök takarítása, mosogatás

Elvárás:

  • kulturált, ápolt, tiszta megjelenés
  • egészségügyi alkalmasság

Amit kínálunk:

  • ingyenes étkezés
  • hétköznapi munkavégzés (szabad hétvége)
  • napi 8 órás, egyműszakos munkavégzés (hajnali munkakezdés)
  • bejelentett munka, határozatlan idejű szerződés

Munkavégzés helye: BM iskola, Remeteszőlős, Nagykovácsi út 3.

Jelentkezni Zsiga Valériánál lehet elektronikusan,  További információ a 70/779-4593 számon kérhető.

Helyek Pest
Budapest
Remeteszőlős
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka, Konyhai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre