Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő

Human Centrum Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.05.18.
Jelentkezési határidő: 2019.01.25.

Az Elevenpark egy hatalmas, mégis kedves és napsütéses játszóház, a vidámpark és a klasszikus játszótér elemeivel. Ez az óriási játszótér egy nagy világos és barátságos fedett térben van, ahol egy egész csapatnyi dolgozó munkálkodik a családok szórakoztatásán.

Ezúttal számukra keresünk nyugdíjas munkatársat a konyhai feladatok kisegítésére, rövid távra.

Feladatok:

  • Alapanyagok előkészítése
  • Mosogatás
  • Egyéb konyhai feladatok ellátása

Elvárások:

  • Higénikus, precíz munkavégzés
  • Nyugdíjat igazoló határozat

Munkaidő

  • Hétvégente heti 10-16 óra vállalása, rugalmas beosztásban

Munkavégzés helye

  • 1117 Budapest Hengermalom út 19. vagy,
  • 1138 Budapest, Váci út 168.

Amit kínálunk

  • Br. 1082 Ft-os órabér. Nyugdíjasként bérét csak 15% szja terheli.
  • Barátságos légkör
  • Rugalmas munkaidő
  • Azonnali munkakezdés

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Kérjük, töltse ki a lenti rövid űrlapot. Megadott elérhetőségeken munkatársaink keresni fogják.

Helyek Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Aktiválás időpontja 2019.01.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre