www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő

Régió: Pest

Hozzáadva: 2017.12.21.
Jelentkezési határidő: 2017.02.11.

Hideg-, és melegkonyhai kisegítőket keresünk egyszerűsített foglalkoztatással, vendéglátó-ipari és élelmiszeripari termeléssel foglalkozó céghez hosszú távra.

Munkavégzés helye: Érd

Munkaidő: H,K,Sze,Cs,P; 8-10 órás műszak

Munkabér: nettó 650 Ft/óra, heti fizetés

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre Konyhai kisegítő tárggyal.

Feladatok

Elvárások

Juttatások

Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Régió Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -