Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Konyhai kisegítő / Fekete mosogató (Budapest XIII. kerület)

  • Unix Autó Kft.
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 3 napja lejárt

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működés után vállalatunk 2016-ban elnyerte „Az Év Magyar Vállalata” díjat is.

A cég központjában kialakított, igényes étterem elsősorban a munkatársak igényeinek kielégítésére hivatott. A vállalat a munkatársak és a vendégek magasabb színvonalú kiszolgálása érdekében az alábbi pozícióba keres munkatársat:

KONYHAI KISEGÍTŐ / FEKETE MOSOGATÓ

BUDAPEST XIII.KERÜLET

Amit Neked kínálunk:

  • 100% - ban bejelentett munkaviszony, fizetett szabadság
  • Családbarát, fix, kiszámítható munkaidő (H-P 8:00-17:00)
  • Szabad hétvégék
  • Mobiltelefon (magánhasználatra is) + munkaruha + cipő

A Te feladataid:

  • Mosogatás
  • Konyhai feladatok ellátása
  • Takarítási feladatok elvégzése
  • Szakács kollégák munkájának segítése

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ.

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Konyhai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre