Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Konyhai háttérmunkatárs

  • Aquaworld Hotel és Élményfürdõ Zrt.
  • IV. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 13 napja lejárt

Fő feladatok:

  • Vendéglátás részlegünk eszközigényeinek biztosítása
  • Mosogatási és takarítási feladatok szervezése, felügyelete
  • Az eszközök nyilvántartásának és raktározásának adminisztrációja

Pozícióval kapcsolatos elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Konyhai, vagy raktározási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógép ismeret
  • Jó kommunikációs és irányítási készség
  • Két műszakos munkavégzésre való hosszú távú hajlandóság
  • Hostware szoftver ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Fix bér, cafetéria juttatás és szervíz díj
  • Teljes munkaidős bejelentés
  • Folyamatos munkarend, 12 órás műszakok
  • Személyzeti étkezés
  • Aquaworld kedvezmények
  • Kedvezmények partnerszállodáinkba
  • Munkába járás támogatása vidéki munkavállalóknak

Munkavégzés helye: 1044. Budapest, Íves út 16.

A pályázatokhoz fényképes önéletrajzokat várunk.

Helyek IV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka, Konyhai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.12.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre