Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Konyhai előkészítő

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.07.17.
Jelentkezési határidő: 2019.07.18.

Szeretnéd megtanulni egy látványkonyhán keresztül a konyhai feladatokat? Idővel szeretnél fejlődni és kitanulnád a vendéglátás rejtelmeit?

Feladatok:

  • Főzéshez szükséges alapanyagok előkészítése (hámozás, aprítás, darabolás)

  • Saját munkakörnyezeted renden tartása

Elvárások:

  • Jó állóképesség

  • Folyamatos szakmai fejlődésre vágysz

  • Van benned ambíció

Tapasztalat nem szükséges, 2 hetes betanulási idő.

Juttatások:

  • Nettó 160.000 Ft/hó kezdő fizetés (+műszakpótlék)

  • Egyszeri meleg étkezés

  • Borravaló

  • Munkaruha

Munkaidő:

  • Heti 5 nap / 8 óra (07:00-15:00), folyamatos műszak

Választható munkavégzési helyek:

  • Vörösmarty tér

  • MOM Park

  • Westend

  • Bécsi Corner (Kolosy tér)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette a figyelmét, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát a konyhai-elokeszito_14@starjobs.hu e-mail címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Helyek Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Aktiválás időpontja 2019.07.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre