Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Konyhafőnök

  • Prizma csoport
  • Budapest, Pest, XX. kerület
  • A hirdetés 19 napja lejárt

Magyarország egyik legnagyobb közétkeztetéssel és facility menedzsmenttel foglalkozó vállalkozása a Prizma cégcsoport új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Konyhafőnök

Leendő munkatársunk cégünk XX. kerületi üzemi konyhájában koordinálja a konyhai személyzet munkáját, illetve készíti az ételeket a megadott kritériumok szerint, szorosan együttműködve az üzemvezetővel.

Feladatok:

  • Ételek készítése a korszerű táplálkozásnak megfelelően;
  • Alapanyagok kezelése;
  • Gondoskodás a receptúrák betartásáról;
  • Nyersanyagok feldolgozása;
  • Konyhai kisegítő személyzet munkájának irányítása.

Elvárások:

  • Szakács végzettség;
  • Minimum 3-5 éves szakmai tapasztalat.

Előny:

  • Diétás szakács végzettség;

Amit kínálunk:

  • Korrekt munkafeltételek;
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség;
  • Ingyenes munkavállalói étkeztetés.

Munkarend:

  • Hétfőtől péntekig tartó munkarend.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését jelentkezzen fényképes önéletrajzzal.

Helyek Budapest
Pest
XX. kerület
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Szakács
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre