Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Konyhafőnök

  • Canada Hotel Budapest
  • IX. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 71 napja lejárt

IX. kerületi 3*-os szálloda éttermébe

KONYHAFŐNÖKÖT

keresünk!

Az étterem nem a’ la carte jellegű, kizárólag a vendégek svédasztalos reggeliztetésére ill. csoportos étkeztetésére specializálódott.

Főbb feladatok:

  • A konyha egyszemélyes, felelősségteljes vezetése
  • Ételkészítés heti 5 napon, változó munkarendben (előrejelzés szerint).
  • Konyhai kisegítők irányítása, feladatok koordinálása
  • Rendelések összeírása, egyeztetés a beszerzővel
  • HACCP és önellenőrzés adminisztratív lebonyolítása

Elvárások:

  • Minimum 5 év konyhai tapasztalat
  • Svédasztalos reggelihez ill. csoportos ebédhez és vacsorához előre megrendelt ételek állandó színvonalon való elkészítése
  • Személyzeti ebéd elkészítése a munkavállalóknak
  • Együttműködés a felszolgálókkal

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Vidéki, magyaros konyhában való jártasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkahely, kiszámíthatóság
  • Családias hangulat
  • Összetartó, állandó csapat

Fényképes önéletrajzokat várjuk.

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Szakács
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre