www.cvonline.hu

Konyhafőnök/ Chef

Hozzáadva: 2017.12.17.
Hirdetés azonosító: 1021144

Szolgáltató cégcsoport kecskeméti üzemi étterembe munkatársat keres a következő pozíció betöltésére:
Feladatok:

  • 2000 adagos, több műszakos üzemi konyha napi feladatainak szervezése, irányítása
  • a konyhai dolgozók munkájának összehangolása, motiváltságuk fenntartása, személyzeti létszám optimális kihasználása,
  • státuszok, munkafolyamatok összekötése, folyamatos aktualizálása
  • gazdaságos működés fenntartása, riportok készítése a vezető felé
  • kapcsolattartás a vendégekkel
  • étlapszerkesztés, étlapírásban, kalkulációk készítésében való részvétel
  • megújulási lehetőségek keresése az üzlet működésén és lehetőségein belül
  • árurendelés, kapcsolattartás a központi beszerzéssel

Elvárások:
  • szakács végzettség
  • önkiszolgáló étteremben, szállodában szerzett min. 5 év szakmai gyakorlat (referenciával)
  • minimum 5 év vezetői tapasztalat
  • motiváltság, stressz tűrő képesség
  • együttműködő képesség, csapatszellem
  • gasztronómiai trendek, ételek ismerete
  • precizitás, megbízhatóság, pontosság
  • felelősségteljes és önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs készség

Juttatások:
  • korrekt munkafeltételek
  • kihívás és szakmai tapasztalat szerzése az üzemi vendéglátás területén
  • versenyképes jövedelem

Előnyök:
  • éttermi software-ek (Hostware, GP-soft) ismerete
  • szállodában szerzett vezetői tapasztalat
  • Kecskemét és vonzáskörzete lakhely

  • A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot a megadott email címre várjuk! A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését.

Munkavégzés helye:
  • Kecskemét