www.cvonline.hu

Kontrolling Vezető

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.01.24.
Jelentkezési határidő: 2017.12.09.

Közel 70 éves múlttal rendelkező, piacvezető logisztikai szolgáltató partnercégünk új munkatársakat keres Kontrolling Vezető pozícióba.

Pozíció leírása / Job description

• A Társaság csoport szintű és üzletági, valamint operatív kontrolling tevékenységének irányítása
• A Társaság eredményének és vállalati érékének maximalizálását célzó kontrolling rendszerek fejlesztése és működtetése
• A Társaság üzletágainak és funkcionális területeinek eredményes működését célzó kontrolling támogatás biztosítása
• Az üzleti eredményesség és cégérték növekedés képviselete a vállalaton belül
• Stratégiai, középtávú és operatív üzleti terv készítésének irányítása, negyedéves és havi forecast készítése
• Teljes vállalati menedzsment információs rendszer fejlesztése és működtetése
• Információk szolgáltatása felsővezetői üzleti döntésekhez (számítások, kalkulációk, prezentációk készítése, döntés-előkészítés, tulajdonosokkal való kapcsolattartás)
• A kontrolling szervezet fejlesztése, az üzleti igényekhez illeszkedő, hatékony és minőségi kontrolling tevékenység kialakítása

Elvárások / Requirements

• Szakirányú felsőfokú végzettség
• Minimum 5 éves releváns tapasztalat
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• SAP, BI ismeretek, implementációban való tapasztalat
• Gyakorlatias attitűd
• Kiváló kommunikációs és koordináló készség
• Stratégiai szemléletmód, kiváló elemző készség

Amit kínálunk / Offer

Erős szakmai fejlődés egy építő és támogató környezetben
• Nagyfokú önállóság, karrierépítési lehetőség
• Izgalmas projektekben való részvétel

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Egyéb hasonló állások Önnek
Kontrolling gyakornok (Budapest)

IT Services Hungary Kft.

Kontrolling csapat támogatása, operatív, admini...
Budapest

Kontrolling szakértő (Budapest)

MÁV FKG Kft.

MÁV FKG Kft.Kontrolling szakértő Helység Budape...
Budapest, Pest

Pályázatíró és Pénzügyi és Kontrolling vezető

Exact Solutions Kft.