www.cvonline.hu

Kontrolling Gyakornok

Hozzáadva: 2018.01.24.
Hirdetés azonosító: 1112877

A több mint 100 éves múltra visszatekintő vezető mezőgazdasági gépgyártással és fejlesztéssel foglalkozó Partnerünk törökszentmiklósi multinacionális gyára pozícióba keres nappali tagozatos vagy passzív féléves hallgatót.
Feladatok:

  • Kontrolling folyamatokban való aktív részvétel, • Kontrolling munkatársak napi munkájának támogatása, • Táblázatok és adatbázisok kezelése.

Elvárások:
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói vagy passzív féléves jogviszony felsőfokú műszaki, vagy gazdasági tanintézményben, • Műszaki tanulmányok esetén erős elemzőkészség, adatbázis szemlélet, illetve analitikus gondolkodás, • Folyamatszemlélet, • Jó kommunikációs képesség, • Kiváló szervezői készség, • Microsoft Office programok (Excel, PowerPoint) ismerete. • Társalgási angol és/vagy német nyelvismeret.

Juttatások:
  • Amit kínálunk: • Lehetőség egy multinacionális vállalat kontrolling folyamatainak megismerésére, • Fiatal, lendületes csapat, • Családias környezet, • Rugalmas munkaidőbeosztás.

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, TÁRGYBAN JELÖLJE : KOGYO

Munkavégzés helye:
  • Törökszentmiklós