Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kontrolling gyakornok - Győr

Man at Work Kft.
Régió: Győr-Moson-Sopron, Győr

Hozzáadva: 2019.08.16.
Jelentkezési határidő: 2019.04.12.

Feladatok:

  • Napi riportok és kimutatások készítése
  • Ad hoc jelentések összeállítása
  • Havi zárásokban való részvétel
  • Árkalkulációk készítése
  • Dokumentációk előkészítése, ellenőrzése és nyilvántartása
  • Társosztályokkal való együttműködés

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos egyetemi, főiskolai szakirányú tanulmányok
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Microsoft Office ismerete

Amit a cég kínál:

  • Az elméleti tudás gyakorlati elmélyítése
  • Multinacionális vállalati kultúra megismerése
  • Fiatalos, lendületes, motivált csapat
  • Kiváló munkakörülmények
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes gyakornoki bérezés

A munkavégzés helye:

 Győr

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. győri partnercége részére keres gyakornoki pozícióra új munkatársat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Győr
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Közgazdász, Pénzügyi kontroller
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.03.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre