Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Kontrolling elemző (Sopron)

Szeretnél egy családias hangulatú, de nemzetközi hátérrel rendelkező csapat tagja lenni? Szeretnéd átélni azt az életérzést a mindennapi munkádban, amit a termékeinkkel a fogyasztóink felé közvetítünk? Ha úgy érzed, készen állsz felelősségteljes feladatokon, projecteken dolgozni, egy izgalmas, innovatív piaci környezetben, ahol értékelik az ötleteidet és teret adnak ahhoz, hogy megvalósítsd személyes ambícióidat, akkor köztünk a helyed!

Főbb feladatok

  • A pénzügyi tervezés során adatgyűjtés- és koordináció a közép- és hosszú távú üzleti és beruházási tervek készítéséhez
  • Részletes tervek, elemzések készítése és magyarázata az ellátási lánc/támogató osztályok vezetői számára
  • Az éves és a negyedéves tervek kidolgozásának összefogása az érintett funkciókkal közösen, a céges irányelveknek és célszámoknak megfelelően
  • Változó és állandó költségek monitorozása, elemzése költségelemenként, termékenként (terv-tény, eltéréselemzés)
  • Jelentések, riportok és ellenőrzések készítése, fejlesztése
  • Az esetlegesen felmerülő vállalati és pénzügyi kockázatok elemzése
  • Megvalósíthatósági tanulmányokban való részvétel, javaslattétel
  • Pénzügyi ismeretek biztosítása, összefüggések megismertetése és tudatosság fejlesztése a szervezet munkatársai részére
  • Befektetések nyomon követése
  • Önköltségszámítások készítése
  • Havi zárás támogatása, elhatárolások előkészítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség, erős számviteli affinitás
  • 1-3 év kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés, szakterületen túlmutató tulajdonosi szemlélet
  • Széles látókörűség és proaktív, kritikus és megoldásorientált hozzáállás
  • Fejlett elemzőkészség (számokból következtetések és javaslatok megfogalmazása)
  • Rugalmasság az üzleti követelményeknek megfelelő találékony megoldások nyújtásában
  • Empátia a belső ügyfelek felé
  • Folyamatos tanulási készség
  • Kiváló osztályközi kommunikációs készség
  • MS Excel haladó szintű ismerete (függvények, pivot-táblák, diagramok magabiztos alkalmazása)

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Termelési- ill. logisztikai kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • FMCG-tapasztalat
  • SAP ismeret (CO modul)
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Belföldi mobilitás (Sopron és a budapesti központ között)

Amit ajánlunk

  • családias hangulatú, stabil háttér
  • több mint száz éves múlttal rendelkező sörgyári környezet
  • jó csapat és szakértő kollégák
  • fejlődési lehetőség
  • izgalmas, innovatív portfólió
  • változatos béren felüli juttatások: Vállalati Gondoskodás Program, egészségbiztosítás

Győr-Moson-Sopron
Sopron
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása