Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kontrolling asszisztens

  • Iniciál Autóház Kft.
  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • A hirdetés 33 napja lejárt

Cégünk, az INICIÁL Autóház Kft., 100%-ban magyar tulajdonban lévő, 2003-ban alakult piacvezető multimárkás márkakereskedés. Átfogó szolgáltatást nyújtunk az autós ágazat valamennyi területén, legyen szó akár új- és használtautó értékesítésről, kishaszongépjármű eladásról, autószervizről vagy alkatrész kereskedelemről. Tevékenységünket Nyugat-Magyarország területét lefedően négy telephelyen Győrben, Mosonmagyaróváron, Sopronban és Szombathelyen végezzük. Jelenleg közel 150 főt foglalkoztató dinamikusan fejlődő cégcsoportként, céljaink eléréséhez legnagyobb értékünk, a szakértő munkatársaink által biztosított háttér.

Főbb feladatok:

  • Kontrolling rendszer napi szintű működtetése központilag
  • Időszakos zárási feladatok elvégzése, tervteljesítések kiértékelése
  • Pénzügyi statisztikák, jelentések készítése (banki, márkaimportőri)
  • Az üzleti teljesítéssel kapcsolatos adatszolgáltatások, elszámolások
  • Adatbázisok karbantartása, adatváltozások nyomon követése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági szakirányú végzettség
  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Haladó MS Office, kiemelten Excel ismeretek
  • Analitikus gondolkodás, rendszerszemlélet, megbízhatóság
  • Felelősségteljes munkavégzés egyénileg és csapatban egyaránt

Előnyt jelent:

  • SQL, Visual Basic, BI rendszerekben, adatbázis kezelésben való jártasság

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége és a hosszú távú perspektíva adott
  • Felelősségteljes munkakört biztosítunk egy sikeres magyar vállalatnál
  • Dinamikus, támogató csapat és innovatív munkakörnyezet vár

A pozíció megpályázásához fényképes szakmai önéletrajzot várunk.

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
IT / Informatika
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Közgazdász, Pénzügyi asszisztens, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi kontroller
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre