Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kontroller

Kontroller

Régió: Dabas, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.12.28.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.

A Cvonline.hu ügyfele meghatározó szerepet tölt be a laminált padló, vinyl burkolatok, szőnyeg, függöny, tapéta és az ezekhez tartozó kiegészítő termékek kereskedelmi piacán. Mára már több mint 50 millió Euro-s forgalmat lebonyolító nemzetközi franchise hálózat. Magyarországon, Romániában, és Szlovákiában van jelen, az áruházakban illetve a központban közel 1000 kolléga alkotja a csapatát.

Várjuk jelentkezésed a dabasi központba.

Kontroller

pozíció betöltésére.

Főbb feladatok lesznek:

  • Rendszeres kontrolling jelentések, elemzések összeállítása
  • Tervezésben, elemzésben való részvétel
  • Társosztályok részére elemzések elkészítése
  • Kontrolling vezető munkájának segítése
  • Hatósági ellenőrzésekhez adatszolgáltatás biztosítása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Precizitás
  • Logikus gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzés
  • Excel magabiztos használata

Előnyt jelent:

  • 2-3 éves gazdasági területen szerzett tapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete
  • Excel magas szintű használata

Amit kínálunk:

  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Fiatalos, sokszínű csapat
  • Maximális szakmai támogatás
  • Oktatás, képzés
  • 20%-os vásárlási kedvezmény próbaidő után
  • Cafetéria

Munkavégzés helye:

2372 Dabas; Beton u. 26.

Helyek Dabas
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Közgazdász, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre