Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kontroller

  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

Kontroller

Élvezze az innovációt ennél a vezető globális technológiai vállalatnál. Fejlesszen ki izgalmas megoldásokat egy jövőorientált, sokszínű, stabil munkakörnyezetben. Csatlakozzon csapatunkhoz, élvezze a modern munkakörülményeket, és dolgozzon nyitott és inspiráló munkahelyi kultúrában a kollégákkal!

Feladatok

  • Közreműködés a hóvégi/évvégi zárásban
  • Aktív részvétel az éves tervezésben, negyedéves előrejelzésekben
  • Egységköltség számítások elkészítése, felülvizsgálata
  • CAPEX riport készítése és nyomon követése
  • Cash Flow Forecast kimutatás készítése, nyomonkövetése
  • Terv-tény adatok elemzése
  • Ad-hoc jellegű elemzések, kimutatások készítése, döntéshozók támogatása
  • Együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • 2-3 éves, hasonló feladatkörben, gyártó környezetben megszerzett tapasztalat
  • MS Office programok (Word, Excel, Outlook, PPT) erős, felhasználói ismerete
  • Aktív, tárgyalóképes (középszintű) ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
  • Proaktivitás, rendszerben való gondolkodás képessége
  • Önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
  • Nagyfokú terhelhetőség, precizitás, megbízhatóság
  • Együttműködő személyiség, csapatszellem

A ZEISS ösztönzi a kreatív gondolkodásmódot és az innovációt. Dinamikus és interdiszciplináris csapatokban dolgozunk, és egyéni fejlődési lehetőségeket nyújtunk, valamint rugalmas munkaszervezést teszünk lehetővé. Alkalmazottaink fontosak a számunkra, és vállalatunk különleges felelősséget vállalunk a társadalom fejlődéséért és a környezet megóvásáért. Ezek az alapvető értékek alakították a ZEISS vállalati kultúráját az elmúlt 170 évben.

Segítsen a jövő alakításában!

Az adatok megadása kevesebb mint 10 percet vesz igénybe. Várjuk jelentkezését.

CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT
Humánpolitikai Osztály
4700 Mátészalka, Ernst Abbe utca 1-2.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Mátészalka
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Közgazdász, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi kontroller
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre