Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kontroller

Kontroller

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.15.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Gyártó partnerünk tapasztalt kollégát keres beruházási kontrolling területre. Ha szeretne egy nemzetközi csapat részeként változatos, kihívást jelentő feladatokkal dolgozni, jelentkezzen most!

Pozíció leírása / Job description

- havi zárási folyamat aktív támogatása (OPEX, CAPEX)
- terv-tény elemzések készítése
- éves terv összeállítása, költség és értékcsökkenés kalkuláció
- költségkontroll
- döntéstámogató elemzések összeállítása
- beruházási kontrolling folyamatok fejlesztés és egyszerűsítése

Elvárások / Requirements

- felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
- legalább 3 év kontrolling területen szerzett tapasztalat
- elemzésben való jártasság
- kommunikációképes angol nyelvtudás
- magas szintű Excel és SAP (CO/FI/COPA/MM modul) ismeret
- proaktivitás, felelősségvállalás, precizitás

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes juttatások
- kulturált, színvonalas munkakörnyezet
- előrelépési lehetőségek
- komplex szakmai kihívások

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.11.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre