Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kontroller

Kontroller

Trenkwalder Kft
Régió: Mezőkövesd

Hozzáadva: 2019.06.18.
Jelentkezési határidő: 2019.06.23.

Nemzetközi és stabil vállalati háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő, autóiparban érdekelt partnercégünk részére kollégát keresünk az alábbi feladatok elvégzésére:

Kontroller

  • Részvétel a havi forecast-ok és éves tervek elkészítésében
  • Költségtervek elkészítése
  • Leltár ellenőrzése
  • A havi zárások során a számvitel támogatása
  • Havi pénzügyi elemzések és riportok elkészítése

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • SAP ismerete
  • Könyvelési ismeretek
  • Kiváló analitikai és kommunikációs készség

  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria
  • Bónuszlehetőség
  • Bejárás támogatása
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Nemzetközi, modern környezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Helyek Mezőkövesd
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.05.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre