Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kontroller

Hozzáadva: 2019.06.18.
Jelentkezési határidő: 2019.06.21.

Kontroller

A munkakörrel kapcsolatos feladatok:

  • Riportok, kimutatások készítése mind a magyar mind pedig a német ügyvezetés részére
  • Terv- és tényelemzések készítése, elemzése
  • Gyártási folyamatok elemzése
  • Termelési költségek és készletek elemzése, értékelése, tervezése
  • Közreműködés hátékonyság és kapacitástervezésben
  • Éves tervek, évközi előrejelzések elkészítése

Az állás betöltéséhez szükséges készségek/képesítések:

  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat termelő cégnél
  • Legalább középfokú gazdasági szakirányú végzettség
  • Pénzügyi beállítottság
  • Magas szintű Excel tudás
  • Erős társalgási szintű német nyelvtudás
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Analitikus gondolkodás, jó kommunikációs képesség
  • Előny fémipari tapasztalat
  • ERP kulcsfelhasználói/ felhasználói tapasztalat

Amit munkájáért cserébe a magáénak tudhat:

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai továbbképzések támogatása
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
Helyek Pécs
Baranya
Kategória Gyártás / Termelés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Pénzügyi kontroller
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.05.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre