Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kontroller

  • IKO Media Group
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 12 napja lejárt

Médiapiacon tevékenykedő budapesti székhelyű társaság gazdasági igazgatósága

kontroller

pozícióra várja a jelentkezőket.

Feladatok:

  • a cégcsoport kontrolling rendszerének üzemeltetése,
  • terv – tény összehasonlítások készítése, eltérések okainak feltárása, magyarázata,
  • részvétel a havi zárási folyamatban, költségfelosztások, elhatárolások, analitikák készítése, éves könyvvizsgálat aktív támogatása,
  • havi, negyedéves és éves jelentések elkészítése,
  • költségadatok elemzése,
  • prezentáció készítése,
  • számlák, szerződések véleményezése, jóváhagyása,
  • szerződések alapján kiállítandó számlák alátámasztása analitikával, illetve továbbítása a pénzügy felé,
  • éves költségtervezés támogatása,
  • kapcsolattartás partnerekkel, társosztályokkal.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú képzettség,
  • min. 2 év kontrolling területen szerzett tapasztalat,
  • alapvető adózási és számviteli gyakorlati ismeretek és ügyviteli szoftverek kiváló ismerete,
  • MS Office magas szintű gyakorlati ismerete,
  • Microsoft Excel professzionális szintű gyakorlati ismerete,
  • jó elemző készség,
  • rendszerszemlélet,
  • proaktivitás,
  • önállóság,
  • hatékony munkavégzés egyénileg és csapatban egyaránt.

Előnyt jelent:

  • NAVISION vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete,
  • médiapiaci vagy SSC tapasztalat,
  • középfokú angolnyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • kiváló munkakörnyezet és munkaeszközök,
  • felelősségteljes feladatok, gyakorlati számviteli és kontrolling tudás,
  • szakmai támogatás,
  • fejlődési lehetőség,
  • versenyképes bérezés + béren kívüli juttatások.

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Könyvelő, Közgazdász, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi kontroller
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre