Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

KONTROLLER

  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

Állami szektorban tevékenykedő, magyar tulajdonban lévő Nemzeti Mobilfizetési Zrt. részére

munkatársat keresünk

KONTROLLER

munkakörbe

Feladatok:

  • Vezérigazgató vezetői kontrolling szintű támogatása, vezetői információs rendszer működtetése, felsővezetők részére történő elemzések, üzletfejlesztési és szabályozási javaslatok készítése,
  • Az üzletfejlesztési területtel való együttműködés, termékfejlesztés-kontrolling, üzleti-közszolgáltatási eredmény riportok, ésszerű-nyereséghányad számítások,
  • Üzleti tervezési feladatokban közreműködés, üzleti-terv számítások, az üzleti tervtől való eltérések kimutatása, az eltérések okainak feltárása, elemzése és új modell változatok vizsgálata,
  • Projektépítés, projekt pénzügyi folyamatok felügyelete, projekt-kontrolling, projektek szakmai, - pénzügyi követése, projektek költségvetésének nyomon követése, riportolása,
  • Számviteli beszámoló készítés és riportolás támogatása, negyedéves beszámoló kontrolling tesztje, negyedéves fedezettségi számítás-modell kialakítása, működtetése,
  • Támogatás a Társaság üzleti területeinek, folyamatainak, tevékenységeinek eredmény-elemzésében, prezentációjában, felügyelőbizottsági előterjesztések készítése, ellenőrzése.

Elvárt szakmai tapasztalat és személyes kompetenciák:

  • felsőfokú pénzügy-számviteli vagy gazdasági végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-5 éves tapasztalat,
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (MsOffice alkalmazások),
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban is egyaránt,
  • Megoldásfókuszú problémamegoldó készség,
  • Önállóság és csapatban történő hatékony együttműködés,
  • Teherbírás a munkacsúcsok idején.

Előnyt jelent:

  • mérlegképes könyvelői végzettség

A jelentkezésnek minimum az alábbiakat kell tartalmaznia:

  • A betölteni kívánt pozíció megjelölése (tárgy mezőben kérjük feltüntetni),
  • Magyar nyelvű szakmai önéletrajz,
  • Bérigény.

Amit kínálunk:

  • Jól felszerelt, kellemes munkakörnyezet,
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások,

Munkavégzés helye:

  • Budapest
Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre