Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kontroller

  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

A Boschung EJT Kft. 2007 nyarán alakult, 100 %-os svájci tulajdonban - Boschung Holding AG - lévő gépgyártó cég Dévaványán. Az üzem olyan speciális úttisztító gépek és adaptereinek gyártására rendezkedett be, amelyeket a svájci anyavállalat, vagy annak egyéb leányvállalatai is előállítanak.A késztermékek teljes mennyisége külföldi kiszállításra kerül. A leggyakoribb export-országok közé tartozik Svájc és Németország, de az Európai Unió más országaiba, valamint alkalmanként más kelet-európai országokba is történik szállítás.

Betöltendő pozíció:

Kontroller

Elvárások:

  • Pénzügyi/számviteli végzettség
  • Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Excel tudás
  • Rugalmasság, terhelhetőség

Feladatok:

  • Kimutatások, havi jelentések készítése a vezetőség részére
  • Statisztikai adatszolgáltatások
  • Folyószámlák egyeztetése
  • Termékekkel kapcsolatos, és azokhoz kapcsolódó analitikus nyilvántartások vezetése, egyeztetések
  • Beszámoló konszolidációjához szükséges adatok elkészítése, záró főkönyvi kivonat, mérleg, eredmény kimutatás alapján
  • Idegen nyelvi levelezések, fordítások
  • Egyéb könyvelés munkáját segítő feladatok

Amit kínálunk:

  • Munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
  • Megállapodás szerinti bérezés
  • Útiköltség támogatás

Munkakör betöltése: 2019.03.01-től határozott időre: 2021.03.31-ig

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével az alábbi elérhetőségekre elektronikusan küldheti:

vagy:

Boschung EJT Kft.
5510 Dévaványa, Eötvös u. 89.

Helyek Dévaványa
Békés
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Közgazdász, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.01.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre