Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kontroller

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Az OTTO Central Europe Kft. sikeres E-kereskedelmi tevékenységet folytat OTTO, Lascana és Sheego márkáival a magyar, cseh és szlovák piacon. Cégünk az osztrák UNITO-csoport leányvállalata és így az OTTO csoport tagja. A cégcsoporton belüli együttműködésből adódó lehetőségek következetes kihasználása a sikerhez vezető út egyik fontos eleme, ezért tartjuk fontosnak az egymással szembeni nyitottságot a napi munkavégzés során.

Budapesti székhellyel (XIII. kerület) az alábbi pozícióra keresünk munkatársat:

Kontroller

Feladatai:

  • Költség- és forgalomtervezés, prognóziskészítés
  • Mérleg / eredménykimutatás tervek, Cash Flow előrejelzések, vezetőségi riportok, prezentációk készítése, valamint folyamatok optimalizálására vonatkozó javaslatok kidolgozása
  • Havi, negyedéves, éves beszámoló összeállítása magyar és nemzetközi számviteli szabályok szerint
  • Proaktív kommunikáció és együttműködés a kollégákkal a cégcsoporton belül (Graz, Salzburg, Hamburg)

Elvárásaink:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Jó német nyelvtudás írásban és szóban
  • Önálló, megbízható, precíz munkavégzés
  • Analitikus szemléletmód
  • Magas MS-Office ismeretek
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • Jó kapcsolatteremtő készség, proaktivitás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:

  • Néhány éves releváns szakmai pasztalat
  • Microsoft Dynamics NAV (Navision) ismerete
  • IFRS ismeret
  • Angol nyelvtudás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el szakmai önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével, magyar és német nyelven, illetve motivációs levelét magyar nyelven az alábbi elérhetőségre.

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi kontroller
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.01.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre