www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 72 napja lejárt

A HAJDU Autotechnika Ipari Zrt.

Fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással, valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével foglalkozó autóipari vállalat

Kontroller

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Az éves tervek, előrejelzések összeállításában, készítésük koordinálásában aktív részvétel.
  • A tervezéssel és tényadatgyűjtéssel kapcsolatos információs rendszer működtetése, fejlesztése.
  • A társaság működésével kapcsolatos elemzési feladatok végzése.
  • Kontrolling riportok készítése havonta.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Egyetemi szintű közgazdasági végzettség.
  • Angol nyelvtudás.
  • Számítógépes felhasználószintű ismeret.
  • Kontrolling területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • Mérlegképes könyvelői oklevél előnyt jelent.
  • Számítógépes vállalatirányítási rendszerismeret előnyt jelent.

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Önálló munkavégzés, karrierlehetőség.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.

Munkába járás vállalati busszal is megoldott.

Fényképes szakmai önéletrajzát és bérigényét 2018. február 28-ig  várjuk a jelentezés gombra kattintva vagy az alábbi címre:

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt. Humánpolitika
4243 Téglás, 135/32. hrsz.

Helyek Téglás
Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Könyvelő, Közgazdász, Pénzügyi kontroller
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.02.09.