www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Élelmiszer-ipari cégcsoport keres debreceni központjába

kontroller

munkakörbe munkatársat.

Elvárások:

  • felsőfokú közgazdasági végzettség
  • Excel, Word magas szintű ismerete
  • átfogó számviteli, elemzési, adózási ismeretek

Előny:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Integrált vállalat-irányítási rendszerhasználat

A pályázatokat munkabérigény megjelölésével kérjük „Kontroller” jeligére.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Közgazdász, Pénzügyi kontroller
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.18.