www.cvonline.hu

KONTROLLER

  • A hirdetés 601 napja lejárt

A KUHN csoportot 3 stratégiai divízió alkotja az építőgépek, a rakodógépek és a szerszámok (EMCO) terén. Az egyes  divíziók egymástól elkülönülten működnek saját szervezettel, de mind a KUHN Holding égisze alatt. A 40 éve alapított KUHN csoport 10 európai országban, összesen 14 céggel végzi sikeresen tevékenységét.
A nemzetközi cégcsoport 1990-ben alapított magyarországi leányvállalata keres munkatársat

KONTROLLER

pozícióba.

Főbb Feladatok:

  • Havi, negyedéves és egyéb rendszeres és ad-hoc riportok összeállítása, valamint az alapul szolgáló adatok rendszerezése, az adatbázisok folyamatos karbantartása
  • Vezetői döntésekhez adatszolgáltatás, a döntés előkészítésében való aktív részvétel
  • Szoros kapcsolattartás az anyavállalat kontrolling és számviteli osztályaival
  • Számlázási feladatok
  • Érkező reklamációk kivizsgálása, szükséges egyeztetések az Ügyfelekkel
  • Kintlévőségek követése
  • Egyéb könyvelési feladatok

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség (közgazdász)
  • Legalább 5 éves kontrolleri tapasztalat erős számviteli háttérrel
  • Magas szintű könyvelési és számviteli ismeretek
  • Az alkalmazandó törvények (különösen a PTK, Számviteli és az Art.) naprakész ismerete
  • Biztos német és/vagy angol szakmai nyelvtudás
  • MS Office kiemelkedő gyakorlati ismerete

Személyiségbeli elvárások:

  • Rendszerben való gondolkodás képessége, folyamatok átlátása
  • Megoldás-centrikus gondolkodásmód biztos szakmai alapon
  • Kiváló elemzői és szóbeli-írásbeli kommunikációs készség
  • Precizitás és analitikus képesség
  • Kezdeményező, önálló, felelősségteljes, gyors és pontos munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség, együttműködési és alkalmazkodó készség
  • Teherbíró képesség

Mit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Tapasztalt csapat
  • Stabil vállalati háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés alkalmazotti jogviszonyban

Fényképes önéletrajzát várjuk a fizetési igény, valamint a lehetséges munkakezdési időpont megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német