Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kontroller (Veszprém)

  • Hire-One Kft.
  • Veszprém
  • A hirdetés 11 napja lejárt

Pozíció leírása:

Termelési KPI-ok felügyelete, a KPI rendszer fejlesztése;
Havi eredmény terv-tény összehasonlítások és elemzések elvégzése, kitűzött mutatószámok és célfeladatok nyomon követése;
Költségelemzés, eltérés analízis;
Részvétel a rövid- és hosszú távú pénzügyi tervek kidolgozásában, a cég büdzséjének elkészítésében, valamint a tervekhez viszonyított teljesítés ellenőrzésében;
Beruházás controlling, megtérülés számítások készítése;
Költségcsökkentés folyamatok pénzügyi nyomonkövetése, döntési alternatívák pénzügyi modellezése;
Készletoptimalizálás controlling támogatása;
Havi zárások támogatása;
Társterületek támogatása (pontos, érthető, hozzáadott értékkel bíró információk és elemzések nyújtása);
Rendszeres és ad hoc jelentések, elemzések készítése a menedzsment részére;
Riportok fejlesztése.

Követelmények:

Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség;
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban-szóban egyaránt;
5 év gyártó vagy termelő cégnél szerzett szakmai tapasztalat;.
SAP ismeret és erős Ms Excel ismeretek;
Analitikus, rendszer szemléletű gondolkodásmód;
Pozitív attitűd, proaktivitás;
Termelőkörnyezet működésének átlátása, termeléshez kapcsolódó folyamatok megértése;
Kiváló kommunikációs képességek.

Előny:

Német nyelvtudás.

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/294-5850 (Doros Anna)

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Work-life balance;
Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások;
Kiváló munkakörnyezet;
Dinamikus, összetartó csapat.

Helyek Veszprém
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre