www.cvonline.hu

Kontroller / Pénzügyi Vezető

  • A hirdetés 94 napja lejárt

A PNH Kft családi tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő, prémium termékeket gyártó fémipari cég, amely Nyugat Európa piacvezető partnereit szolgálja ki.

Cégünk az elmúlt években, a regionális munkaerő piac meghatározó foglalkoztatójává nőtte ki magát.
Akit csapatunk erősítésére keresünk:

Feladatok:

  • Az adminisztrációs csoport szakmai irányítása
  • Kapcsolati pont a termelés és társosztályok felé
  • Pénzügyi tervek kidolgozása, elemzése, beszámolók készítése
  • Gazdálkodást, könyvelést érintő jogszabályok pontos ismerete, nyomon követése, különös tekintettel a vállalat adózására vonatkozó jogszabályok ismeretére és alkalmazására
  • A költséghatékony működéshez szükséges javaslattétel és a megvalósítás támogatása
  • Budget, forecast, reforecast tevékenységek koordinálása
  • Kontrolling szemlélet és folyamatok kialakítása a szervezetben
  • Pályázatok pénzügyi kontrollja
  • Stratégiai döntések támogatása
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági, pénzügyi-számviteli végzettség
  • Számítógépes ismeret :word, excel
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Gyártó vállalatnál szerzett kontrolleri tapasztalat
  • Megbízhatóság, vállalati érdekek képviselete, precizitás
  • Önálló, magabiztos és együttműködő egyéniség

Amit kínálunk:

  • Fejlődő és munkatársait fejlesztő vállalat
  • Európai szintű irodai infrastruktúra és technikai feltételek
  • Barátságos munkatársak, csapatmunka
  • Munkába járás támogatása, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: PNH Kft, Vasvár Petőfi S. u. 81

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk szakmai önéletrajzát német és magyar nyelven.

Helyek Vasvár
Vas
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi menedzser, Pénzügyi projektmenedzser, Pénzügyi szakember
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági menedzser
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2017.10.20.