Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kontroller (Költségkontroller)

Régió: Törökszentmiklós
Jász-Nagykun-Szolnok

CLAAS Hungária Kft.

Hozzáadva: 2018.11.12.
Jelentkezési határidő: 2018.09.04.

Claas Hungária Kft.

Várjuk Önt Magyaroszág legnagyobb mezőgazdasági gépgyártó
vállalatánál Törökszentmiklóson

munkatársat keresünk.

Miért lesz ez jó döntés?

  • Magas szakmai színvonalú K+F csapattal dolgozhat együtt.
  • Nemzetközi munkakörnyezetben töltheti a mindennapjait.
  • Hosszú távú perspektívát nyújtunk.
  • Folyamatos szakmai, egyénre szabott képzéseket nyújtunk.
  • Prémium és bónuszrendszer mellett kiemelkedő béren kívüli juttatási csomagot kínálunk.

Mit várunk Öntől?

  • Felsőfokú mérnöki (gépész, mechatronikai, műszaki menedzser) végzettséget.
  • Minimum 2-3 éves szakmai tapasztalatot költségkalkulátori, vagy kutatásfejlesztési kontroller pozícióban.
  • Folyékony angol nyelvtudást.
  • Gyártás különböző fázisainak részletes ismeretét.
  • Erős MS Office tudást.

Mik lesznek a feladatai?

  • Az optimális gyártási költségek kalkulációja új termékfejlesztési projektek során.
  • Célönköltség meghatározása új termékekre, illetve azok komponenseire.
  • Költségcsökkentő akciók definiálása, nyomon követése, a célönköltség elérése érdekében együttműködve a társosztályokkal.
  • Aktív részvétel a konstrukció követő kalkulációkban.
  • Termékköltség elemzése, analizálása a már szériagyártásban lévő termékeknek.

Mi jelent előnyt?

  • SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete.
  • Nemzetközi környezetben szerzett szakmai tapasztalat.
  • Mezőgazdasági gépgyártás ismerete.
  • Német nyelvtudás.
  • CATIA, ORBIS programok ismerte.

A német családi tulajdonban lévő CLAAS Csoport a világ vezető mezőgazdasági gépgyártó vállalatainak egyike, mely több mint 100 éve foglalkozik mezőgazdasági technológiák fejlesztésével és magas színvonalú gépgyártással.

Közel 800 főnek nyújtunk stabil, megbízható, családias hangulatú munkahelyet.

Fontos számunkra a

  • tradíció,
  • minőség,
  • megbízhatóság,
  • perspektíva.

Hiszünk az

  • innovációban,
  • kutatás-fejlesztésben,
  • nemzetközi felelősségben,
  • hatékonyságban,
  • megújulási képességben.

5200 Törökszentmiklós,
Kombájn u. 1.
Telefon: +36 30 688 2975

www.claas.hu
www.youtube.com/yourclaas
Instagram: @claas-careers

Helyek Törökszentmiklós
Kategória Gyártás / Termelés > Termeléselemző
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi menedzser, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.08.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre