Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

KONTROLLER (JUNIOR / SENIOR) (14-9391)

HumanField Kft.
Régió: Heves

Hozzáadva: 2019.05.23.
Jelentkezési határidő: 2019.05.24.

Nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

KONTROLLER (JUNIOR / SENIOR)
(14-9391)

pozícióba.

Feladatok:

  • A kontrolling rendszer működtetésében és fejlesztésében való közreműködés,
  • Heti, havi, éves tervezésben való részvétel,
  • Terv és tény adatok elemzése, zárási folyamatok lebonyolítása,
  • Költségcsökkentés,
  • Riportok elkészítése, vezetői információszolgáltatás, döntéstámogatás és kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi / gazdasági végzettség,
  • Kontrolling területen szerzett néhány éves tapasztalat előnyt jelent (a pályakezdők és a tapasztalt szakemberek jelentkezését egyaránt várjuk),
  • A nemzetközi környezetben szerzett jártasság előnyt jelent,
  • Aktív, jó angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Heves megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9391”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek
segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Heves
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Közgazdász, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.04.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre