Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kontroller - INTS/9/305

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
Régió: Mátészalka, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.08.14.
Jelentkezési határidő: 2019.09.01.

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei gyártó partnerünk számára keresünk kollegát

Kontroller

pozícióba

Ref.: INTS/9/305

Feladatok:

  • Közreműködés a hóvégi és évvégi zárásban
  • Aktív részvétel az éves tervezésben, negyedéves előrejelzésekben
  • Egységköltség számítások elkészítése, felülvizsgálata
  • CAPEX riport készítése és nyomon követése
  • Cash Flow Forecast kimutatás készítése, nyomonkövetése
  • Terv-tény adatok elemzése
  • Ad-hoc jellegű elemzések, kimutatások készítése, döntéshozók támogatása
  • Együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • 2-3 éves, hasonló feladatkörben, gyártó környezetben megszerzett tapasztalat
  • MS Office programok (Word, Excel, Outlook, PPT) erős, felhasználói ismerete
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Proaktivitás, rendszerben való gondolkodás képessége
  • Önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
  • Nagyfokú terhelhetőség, precizitás, megbízhatóság
  • Együttműködő személyiség, csapatszellem

Munkavégzés helye:

  • Mátészalka
Helyek Mátészalka
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi kontroller
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre