Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kontroller (autóipari termelő vállalat)

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Vállalatunk egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi gyártó bázisa, amely a világ vezető autógyárainak szállít közvetlenül alkatrészeket. Jelenleg 200 fős munkatársi létszámmal rendelkezünk, de hamarosan új gyáregységünk építésébe kezdünk, így a létszámunk is növekedni fog. A gazdasági vezetőnk közvetlen munkatársát keressük egy rutinos Kontroller személyében.

A pozíció célja: a termelési folyamat gazdasági hatékonyságának nyomon követése, kulcsfontosságú adatok felhasználásával (alapanyag, selejt, megtérülés, készlet, munkaerő-hatékonyság, stb.)

Feladatok:

  • A gyártási folyamat gazdasági, pénzügyi ellenőrzése (termelés, logisztika)
  • A KPI rendszer megvalósítása
  • A KPI-k változásának elemzése
  • Gyökér okozati elemzés eltérések esetén és ellenintézkedések végrehajtása a területek vezetőivel együtt
  • A hatékonyság növelésére és a költségek csökkentésére szolgáló lehetőségek azonosítása
  • Költségvetés tervezés, előrejelzés
  • Havi / negyedéves zárások támogatása

Készségek és képességek:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • A KPI-ok használata
  • Gyártási folyamatok ismerete azon a szinten, ahogy a kontrolling feladatok megkívánják
  • Magabiztos angol nyelvismeret
  • Magabiztosság az MS-Office-ban, különösen az Excel-ben
  • Prezentációs készség
  • Magabiztosság és meggyőző képesség

Amit nyújtunk:

  • stabil nemzetközi vállalat, de a hazai cég kellően családias hangulatú
  • szakmai fejlődési lehetőség, hiszen a kontrolling folyamatok kiépítésében főszerepet adunk
  • megegyezés szerinti havi fizetés + bónusz + cafetreia + benzintámogatás

Munkavégzés helye: Nógrág-megye, Budapesttől 60 km, Váctól 23 km, Gödöllőtől 40 km.

Részleg

Pénzügy / controlling

Helyek Nógrád
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Pénzügyi elemző, Pénzügyi kontroller
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre