Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

KONTROLLER (13-9067)

Hozzáadva: 2018.12.23.
Jelentkezési határidő: 2018.12.16.

Humanfield header

Nemzetközi, autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

KONTROLLER
(13-9067)

pozícióba.

Feladatok:

  • A kontrolling rendszer működtetésében és fejlesztésében való aktív részvétel,
  • Heti, havi, éves tervezésben való részvétel,
  • Terv és tény adatok elemzése, zárási folyamatok lebonyolítása,
  • Riportok elkészítése, vezetői információszolgáltatás, döntéstámogatás és kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi / gazdasági végzettség,
  • Kontrolling területén szerzett néhány éves tapasztalat (előny: multinacionális környezetben szerzett tapasztalat),
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével
és a „13-9067”-es referenciaszám feltüntetésével

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Veszprém
Vas
Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Könyvvizsgáló, Pénzügyi elemző, Pénzügyi kontroller
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.11.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre