Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Konstruktőr

  • Viessmann Technika Dombóvár Kft.
  • Dombóvár, Tolna
  • A hirdetés 24 napja lejárt

A VIESSMANN vállalatcsoport, mely nemzetközi szinten vezető szerepet tölt be a fűtéstechnikai rendszerek gyártása terén magyarországi gyárának szakmai csapatába elkötelezett munkatársakat keres a következő munkakörbe:

Konstruktőr

Főbb feladatai lesznek:

  • Nyomástartó berendezések, kazánok, kapcsolódó szerkezetek komplex tervezése
  • Futó termékcsaládok és új termékek fejlesztésével kapcsolatos mérnöki tevékenyégek
  • Komplett termékek, részegységek, alkatrészek méretezése
  • Új CAD modellek készítése, meglévők kezelése
  • Műszaki rajzdokumentációk elkészítése
  • Darabjegyzék készítése, standardizálás, költségcsökkentés
  • Műszaki, technikai támogatás, tanácsadás társosztályoknak
  • Egyedi vevői követelmények és műszaki adatok egyeztetése, valamint specifikációk feldolgozása
  • Gyártási folyamatok mérnöki támogatása
  • Egyedi gyártmányok, készülékek tervezése
  • Gyártáshoz kapcsolódó technológiai folyamatok támogatása

Amit elvárunk Öntől:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Ipari, azon belül fémipari területen szerzett legalább 2 éves tervezői tapasztalat
  • Jártasság a 3D tervező program használatában (AutoCAD, SolidEdge, NX)
  • Precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség és csapatszellem
  • Megbízhatóság és felelősségvállalás

Jelentkezésénél előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete (SAP preferált)
  • Siemens NX tervező szoftver ismerete
  • Hőtechnikai számítások területén szerzett ismeretek
  • Nyomástartó edények szilárdsági méretezésében szerzett ismeretek
  • Középfokú élő német vagy angol nyelvtudás

Mit biztosítunk az Ön számára?

  • A speciális feladatok elvégzéséhez szükséges ismeretek megszerzését
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Jó munkahelyi légkör
  • Széles körű tudás megszerzésének lehetősége

Ha úgy érzi szeretne csapatunk tagja lenni – kérem, küldje el magyar és angol / német nyelvű szakmai önéletrajzát.

Helyek Dombóvár
Tolna
Kategória Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre