Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Konstrukciós adatbázis kezelő

Régió: XI. kerület
Budapest
Pest

AVL AUTÓKUT Mérnöki Kft.

Hozzáadva: 2019.06.21.
Jelentkezési határidő: 2019.06.23.

Az AVL a világ legnagyobb hibrid, belsőégésű, valamint elektromos motorok és hajtásláncok fejlesztésével, szimulációjával és tesztelésével foglalkozó, független vállalatcsoportja. Nálunk nemcsak személyautó, hanem kamion, vagy bármilyen nagymotor fejlesztésében is szerezhetsz tapasztalatot.

 Tudod, milyen elemekből állnak napjaink, illetve a közeljövő hajtásláncai? Át tudod látni egy főegység, vagy akár a komplett jármű felépítését? Otthonosan mozogsz mind a CAD, mind a gyártósorok világában? Szeretnéd, ha az ötleteid bekerülnének a sorozatgyártásba? Pezseg benned a mérnöki elhivatottság és a legjobbak között szeretnél dolgozni? Nemcsak versenyképes jövedelemre vágysz, hanem alkotni, teremteni akarsz? A legmagasabb szakmai elvárásoktól sem riadsz vissza? Lojális vagy és hosszú távon gondolkodsz?

Csatlakozz az AVL magyarországi fejlesztő csapatához!

Budapest, XI. kerület

FELADATOK

  • Belsőégésű, elektromos vagy hibrid  járművek és főegységek konstrukciós fejlesztésének támogatás
  • Darabjegyzékek készítése, követése és naprakészen tartása
  • Alkatrésszámok generálása PDM rendszerben
  • Alkatrészek, összeállítások és a hozzájuk tartozó egyéb dokumentumok elkészítése, feltöltése és kezelése a PDM rendszerben.
  • Darabjegyzék struktúra kialakítása az AVL vagy az ügyfél elvárásainak megfelelően
  • Változáskezelés támogatása a projektekben

HA MINDEHHEZ

  • Megszerezted már az BSC gépészmérnöki végzettséged
  • Alap szinten kezeled a 3D tervező rendszereket
  • Minimum B2-es szinten beszélsz és írsz németül és/vagy angolul, amit szívesen is használsz a mindennapokban
  • Precízen és lelkiismeretesen végzed munkádat
  • Nem érzed elveszettnek magad, ha csoporton belül önállóan kell munkát végezned,
  • Nem okoz gondot a munkáddal kapcsolatos külföldi utazás,
  • Jól kommunikálsz, pontos, megbízható, felelősségteljes és kezdeményező személyiség vagy,
  • Ha szívesen megtanulsz és használsz olyan rendszert, mint a Windchill PLM,

Akkor éppen Rád van szükségünk!

AMIT KÍNÁLUNK

  • Rugalmas munkaidő
  • Mentor program, nyelvtanfolyamok, készségfejlesztő- és szakmai tréningek
  • Magánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás, gyümölcsnap
  • AVL CAFI készpénzes juttatás
  • Legmodernebb technológiák, nemzetközi projektek, utazási lehetőség
  • Céges rendezvények: AVL nap, egészséghónap, karácsonyi buli, céges kvíz estek

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, jelentkezz

Kategória Gyártás / Termelés, CAD tervező, műszaki rajzoló, Termelésért felelős mérnök, Mérnök / Műszaki, Gépészmérnök, Mérnök
Régió XI. kerület
Budapest
Pest
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Iratkozzon fel állásértesítőre