www.cvonline.hu

Könnyű-közepesen nehéz fizikai betanított munka

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2018.08.21.
Jelentkezési határidő: 2018.08.22.

Sütő és cukrászipari segédanyagokat gyártó céghez keresünk

Könnyű-közepesen nehéz fizikai betanított munkára

női és férfi munkatársakat Budapest 11. kerületébe hosszú távra

Feladatok

·         margarinüzemben: hölgyek jelentkezését is várjuk kézi csomagolás, címkézés, zsák zárása, késztermékek leszedése a gépről  5-15 kg árumozgatás (kézi erővel ill. békával)

·         porüzemben: 15-30 kg-os zsákok emelőtargoncáról történő pakolása, keverőgépek zsákos töltése, kézi csomagolás, címkézés, zsák zárása, késztermékek leszedése a gépről, raktári árumozgatás, raklapolás, pakolás békával

Elvárások

·         nyolc általános iskolai végzettség

·         jó fizikum, monotónia tűrés

·         gyors, precíz munkavégzés

 Előny:

·         gyártás - termelésben szerzett tapasztalat

Juttatások

·         Bérezés: bruttó 1 500,-Ft/óra+műszakpótlék+egyéb pótlékok

·         Próbaidő letelte után bruttó 1 550,-Ft/óra+műszakpótlék+egyéb pótlékok+prémium

·         Belépéstől kezdve BKK bérlet biztosítása

·         Munkaruhát a cég biztosít

·         6 hónap után egyéb juttatás és targoncavezetői vizsgára ingyenes beiskolázás

Egyéb:

·         Munkaidő: termeléstől függően, napi 8 óra H-P három műszakban, és napi 12 óra három műszakban 4 nap majd 2 nap pihenő

·         Túlórázni igény szerint lehet, hétvégén is

·         Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület

·         Munkakezdés kiválasztás után azonnal

·         Nem dohányzó munkahely

Amit kínálunk:

·         Stabil cég

·         Versenyképes jövedelem

·         Jó csapat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az stj0101@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre