www.cvonline.hu

Könnyű fizikai munka

Hozzáadva: 2017.12.21.
Hirdetés azonosító: 1174613

Szeretne tiszta, rendezett munkahelyen dolgozni? Fontos önnek, hogy hosszútávon számítsanak munkájára? Szeretne választani az ingyenes bejárás és az ingyenes szállás között? Szívesen dolgozna 2 vagy 3 műszakban márkás autók alkatrészeivel? Ha igen, akkor önre vár a nyugati régió egyik legstabilabb autóalkatrész gyártó cége Mosonmagyaróvár mellett. Azonnal betölthető Gyorsan betanulható munka, NEM szalag mellett.
Feladatok:

  • alkatrészek összeszerelése, ellenőrzése

Elvárások:
  • 8. általános iskolai végzettség
  • több műszakos munkarend vállalása
  • sikeres állásinterjú
  • egészségügyi alkalmasság
  • felvétel után erkölcsi bizonyítvány
  • megbízhatóság, igényesség

Juttatások:
  • már a próbaidő alatt is versenyképes fizetés
  • minőségi és mennyiségi bónuszok, cafeteria
  • hosszú távú munkahely, stabilitás, családias munkakörnyezet
  • ingyenes buszjárat 51 településről vagy ingyenes szállás
  • havi 1x-i hazautazás támogatása (86%-ban térítve)
  • határozatlan idejű szerződés
  • munkaruhát biztosítanak
  • képzési lehetőségek, előrelépési lehetőségek

Előnyök:
  • hasonló területen, gyártásban szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen vagy a 06 70 197-5292-es telefonszámon.

Munkavégzés helye:
  • Mosonszolnok