Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kőműves segéd

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

Kőműves segédeket

keresünk Németországba

Munkavégzés helye: Augsburg, Németország

Feladatok:

  • Ajtók, ablakok, garázskapuk beépítése épülő társasházakba
  • Általános kőműves segédi munkavégzés

Elvárások:

  • Több éves szakmai tapasztalat kőműves segédként
  • Jártasság ajtó, ablak beszerelésben
  • Alapfokú német nyelvtudás / A2 szint
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját autó a munkába járáshoz

Amit kínálunk:

  • Bruttó 12 €/óra + Nettó 24 €/nap Auslöse
  • 168 órával Nettó 2000 € / hó
  • Németországi bejelentés és biztosítás
  • Ingyenes szállás
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehetséges.

Tel: +36 20 411 3921

Helyek Németország
Külföld
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka
Építés / Ingatlan
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Építő munka, földmunka, Építőipari munkás, Kőműves
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.10.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre