Ugrás a tartalomra
KOMPENZÁCIÓS SPECIALISTA (13-8970)
pozícióba.

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

KOMPENZÁCIÓS SPECIALISTA
(13-8970)

pozícióba.

Feladatok:

  • Bérpiaci felmérések és elemzések alapján a bérrendszer éves felülvizsgálata, javaslat kidolgozása a bérek versenyképességének megőrzésére,
  • Munkaköri leírások elkészítése, besorolása bérezési csoportokba,
  • Kompenzációs, cafeteria és egyéb béren kívüli juttatási rendszer menedzselése,
  • Év végi pénzügyi auditokon való részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Pest megye délkeleti része

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével
és a „13-8970”-es referenciaszám feltüntetésével

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Budapest
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása