Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kommunikációs gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.12.24.
Hirdetés azonosító: 1935353
lejárt

A Magyar Nemzeti Filmalap Zrt. tevékenységeivel a magyar filmipar fejlődését segíti elő, mindezt a moziforgalmazásra szánt filmek gyártásával és terjesztésével. Ha úgy érzed kommunikatív vagy, nem félsz határozott lenni és kimondani a saját véleményed akkor olvasd el a feladatokat és az elvárásokat és jelentkezz!

Tekints bele Te is a filmipar működésébe!

Feladatok:

  • A cég magyar-angol nyelvű honlapjaira tartalomgyártás
  • Social media csatornák kezelése
  • Kapcsolattartás külsős tartalom-előállítókkal
  • Magyar és angol nyelvű online tartalmak előállítása
  • Aktív részvétel a cég sajtókommunikációjának tervezésében és megvalósításában

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú tanulmányok (kommunikáció, újságírás, public relations)
  • Kiváló kommunikációs képességek szóban és írásban
  • Jártasság a Web 2.0 eszközeiben
  • Nagyfokú pontosság, precizitás, kreativitás
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétköznaponként általános irodai munkaidőben
  • Órarendhez igazítva
  • Heti 20-25 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Br. 1000 Ft/óra
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Izgalmas filmek

Előnyt jelent:

  • Érdeklődés a filmipar és kifejezetten a magyar filmek iránt

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Aktiválás időpontja 2018.08.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre