Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kommunikációs és nemzetközi kapcsolatok munkatárs

Országos Atomenergia Hivatal
Régió: Budapest, Pest, III. kerület

Hozzáadva: 2019.06.04.
Jelentkezési határidő: 2019.06.06.

Az Országos Atomenergia Hivatal

Kommunikációs és nemzetközi kapcsolatok munkatársat

keres

Feladatok:

  • hírek, sajtóanyagok, prezentációk készítése magyarul és angolul,
  • weboldal, Facebook oldal frissítése,
  • rendezvények szervezése (sajtótájékoztatók, konferenciák, közmeghallgatások),
  • részvétel nemzetközi feladatok ellátásában (nemzetközi adatszolgáltatások, kiadványok összeállítása, külföldi munkacsoportüléseken való részvétel),
  • kapcsolattartás a médiával,
  • kommunikációs elemzések, stratégiák, tervek készítése,
  • két-és többoldalú kapcsolatok koordinálása.

Elvárások:

  • magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet,
  • felsőfokú végzettség (kommunikációs, és/vagy nemzetközi területhez kapcsolódó),
  • C típusú felsőfokú angol nyelvvizsga (aktív nyelvismeret),
  • legalább 2 éves szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány (aktív vezető),
  • MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • önálló munkavégzés, pontosság és alaposság,
  • együttműködési és szervezési készség,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • gyors, hatékony problémamegoldó készség,
  • stressz- és monotonitástűrő képesség,
  • kiváló íráskészség,
  • csapatjátékos, proaktív, rugalmas, kreatív.

Előny:

  • kommunikációs területen szerzett tapasztalat,
  • rendezvényszervezési tapasztalat,
  • további idegen nyelv ismerete,
  • IBM Notes ismerete,
  • közigazgatásban szerzett tapasztalat,
  • képszerkesztő és grafikai programok ismerete,
  • fotográfiai ismeretek.

Amit kínálunk:

  • a jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény, az atomenergiáról szóló 1996. évi CXVI. törvény, valamint az Országos Atomenergia Hivatal Egységes Közszolgálati Szabályzatának rendelkezései az irányadók,
  • biztos, kiszámítható megélhetést nyújtó, köztiszteletet jelentő kormányzati szolgálati jogviszony,
  • változatos feladatokat kínáló munkakör,
  • fiatalos, dinamikus munkaközösség,
  • nukleáris műszaki szaknyelvi ismeret fejlesztése.

Egyéb információ:

  • a jelentkező által csatolandó iratok: végzettséget igazoló oklevél másolata, szakmai önéletrajz magyar és angol nyelven, motivációs levél magyar és angol nyelven,
  • a munkakörrel kapcsolatos információadásra feljogosított személy neve, telefonszáma: Körmendi Gábor (Tel +36-20-560-0984)
  • munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ a Link megjelenítése címen érhető el.
  • a jelentkező nyilatkozatot adhat jelentkezési anyagának az OAH adatbázisában 6 hónap időtartamig történő tárolásáról, illetve további felhasználásáról. Nyilatkozat hiányában a jelentkezések elbírálását követően a beadott anyag megsemmisítésre kerül. A nyilatkozat a jelentkezéssel együtt, az elektronikus üzenet részeként is megtehető.
  • az OAH a személyes adatokat az Európai Parlament és a Tanács 2016/679 Rendelete alapján kezeli. Azon adatok tekintetében, amelyeket a jelentkező a jelentkezésében feltüntet, hozzájárulását adja az adatkezeléshez. Kérjük, hogy a jelentkezési anyagban kizárólag a munkakör betöltéséhez feltétlenül szükséges személyes adatokat közöljön.
  • az Országos Atomenergia Hivatal az egyenlő bánásmód mellett elkötelezett munkáltató.

Kérésre a megváltozott munkaképességű jelentkezők részére az állásinterjú feltételeit kialakítjuk.

Munkavégzés helye: Budapest, az Országos Atomenergia Hivatal székhelye

Jelentkezési határidő: 2019. június 7.

A jelentkezési dokumentumokat az Országos Atomenergia Hivatalnak címezve, elektronikus formában kérjük benyújtani. A tárgyban kérjük megjelölni az álláshely megnevezését: „kommunikációs és nemzetközi kapcsolatok munkatárs”.

Helyek Budapest
Pest
III. kerület
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Rendezvényszervező
Marketing / Reklám / Média / PR > Külügyi menedzser, Külügyi szakértő, Marketing menedzser, Marketing szakértő, Pr menedzser, Pr szakértő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre