Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Komissiózó/leszedő munkatárs

  • Company_icon Randstad Hungary Kft.
  • Location_icon Budapest
  • A hirdetés 68 napja lejárt
Hullámlemez alappapír és csomagolás gyártással és újrahasznosítással foglalkozó partnercégünk számára keresünk komissiozó/leszedő kollégákat
Pörgős munka, nem egy helyben állós! Hosszútávra keresünk munkatársakat, egy nagyon jó kollektívába. Biztosítjuk a fejlődés lehetőségét!

Feladatok:

- termék összekészítés
- csomagolás
- fóliázás
- raklapra helyezés

Elvárás

Elvárások:

- 3 műszakos munkarend vállalása
- jó fizikai állóképesség
- befejezett 8 általános iskolai tanulmány

Amit nyújtunk

Ajánlat:

- veresenyképes bércsomag a nt: 200.000 is elérhető akár !
- modern munkakörnyezet
- fiatalos csapat
- fejlődési lehetőség

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Csomagoló
Aktiválás időpontja 2018.10.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre