Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Komissiózó

Komissiózó

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.19.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Élelmiszeripari partnerünk biatorbágyi raktárába keresünk komissiózó munkatársakat állandó 1 műszakos nappali munkavégzésben!
Szeretnél targoncavezető jogosítványt szerezni, itt van lehetőséged!

Pozíció leírása / Job description

- Áru rendelések összekészítése
- Raktár összekészítése
- Raktár rendbe tartása
- Leltározás

Elvárások / Requirements

- 8 általános iskolai végzettség
- munkájára igényes dolgozók jelentkezését várjuk
- raktári tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

- Hosszútávú munkalehetőség
- Tiszta, családias munkakörnyezet
- Fejlődési lehetőség, targoncavezető jogosítvány megszerzése
- Céges programok
- Juttatási csomag: alapbér + jelenléti bónusz + teljesítmény prémium (Keress a részletekkel kapcsolatban telefonon!)

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Csomagoló
Aktiválás időpontja 2019.11.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre