Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Komissiózó

  • Szakmunkásállások.hu
  • Pest, Budapest
  • A hirdetés 59 napja lejárt

Európa egyik vezető gyümölcsfeldolgozó, gyümölcslégyártó és forgalmazó cégcsoportjához keresünk

KOMISSIÓZÓ

pozícióba munkatársakat!

Feladatok:

  • megadott áruk összekészítése
  • anyagmozgatás kézi erővel és gyalogkíséretű targoncával
  • áruk minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • raktári rend fenntartása

Elvárás:

  • érvényes OKJ-s bizonyítvány, 3313-as gépcsoportra
  • áru-összekészítésben szerzett tapasztalat

Előny:

  • középfokú iskolai végzettség
  • WAMAS raktárkezelő program és szkenner használatának ismerete
  • Lean szemléletmód ismerete
  • új típusú targoncavezetői jogosítvány 3324-es és 3313-as gépcsoportokra

Fizetés:

  • versenyképes fizetés
  • havi termelési bónusz
  • műszakpótlékok
  • cafeteria

Fényképes önéletrajzzal elektronikusan, vagy telefonon 70/321-3618, 70/321 6252 lehetséges.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre