Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Komissiózó

  • Az álláshirdetés 10 napja lett aktiválva
Autóipari területen tevékenykedő partnerünk számára, az Imperial Logistics-hez keresünk szállással komissiózó kollégákat Győrbe.

Gyere, és légy részese egy multinacionális vállalatnak, ahol megkapod a szakmai támogatást, és a lehetőséget a fejlődésre.

Elérhető akár kettő hónapon belül egy OKJ-s targoncavezetői bizonyítvány gyakorlattal, csak rajtad múlik, a feltételek adottak.

Feladataid lesznek:

- Autóalkatrészek összekészítése, és betárazása
- Kézzel történő anyagmozgatás, max 15 kg-ig!
- A termékek összekészítése PDA-s rendszerrel történik cikkszám alapján
- Raktári rend fenntartása

Elvárás

Ezekkel szeretnénk, ha rendelkeznél:

- 8 befejezett általános iskolai végzettség
- Alapfokú számítógépes ismeretek
- Jó fizikum (a munkavégzés sok sétával jár)
- 3 műszakos munkarend vállalása
- Rugalmasság

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amennyiben rendelkezel targoncás jogosítvánnyal, de nincs tapasztalatod, nálunk lehetőséged nyílik a gyakorlatot megszerezni, így a továbbiakban targoncavezetőként lesz alkalmad dolgozni.

Előny:

Amennyiben rendelkezel termelési területen szerzett tapasztalattal, örömmel fogadjuk.

Amit nyújtunk

Ajánlatunk:

- Targoncavezetői munkakör elérése beiskolázással

- Szállás biztosítása, amennyiben Győr 80 km-es körzetén kívül van a bejelentett lakcímed. Havi kétszeri hazautazás támogatás.

- 2-3 fős szobák biztosítása.

- Ha Győr közelében laksz, céges busszal történik a bejárás.

- A juttatási csomag tartalma: alapbér+műszakpótlék+bónuszok+Cafetéria

- Munkaruha biztosítva

- Előrelépési lehetőség.

- Szakmai támogatás, emberközpontú gondolkodás.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Targoncavezető
Aktiválás időpontja 2019.09.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre