Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Komissiózó

  • Reál HUngária Élelmiszer Kft.
  • Biatorbágy, Budapest, Pest
  • A hirdetés 23 napja lejárt

Reál Hungária Élelmiszer Kft. biatorbágyi logisztikai központjába

Komissiózó

munkakörbe keres munkatársat!

Feladatok:

  • a termékek csoportosítása, rendezése megadott szempontok szerint
  • az áru polcokra, rekeszekbe rendezése, feltöltése, szükség szerint a tároló helyek között az áru mozgatása valamint a fogyóban lévő áru időbeni feltöltése
  • megrendelt termékek összeszedése, komissiózása
  • raktári rend fenntartása

 Elvárások:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság
  • terhelhetőség

Előny:

  • raktári területen szerzett munkatapasztalat
  • OKJ-s anyagmozgatói vizsga (vezetőüléses targonca és elektromos gyalogkíséretű targonca, új típusú OKJ-s engedély) 3312, 3313, 3324

Munkaidő:

  • hétfőtől-péntekig, heti 40 óra

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő jelenléti bónusz
  • teljesítménybónusz
  • toborzási jutalom
  • megbízható, hosszútávú munkahely
  • kedvezményes dolgozói vásárlókártya
  • INGYENES személyszállítás Budapestről
  • INGYENES targoncavezetői jogosítvány (OKJ)

Munkavégzés helye: 2051 Biatorbágy, Rozália Park 5-7.

Várjuk a REÁL csapatába!

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó megbecsült munkatársaként, akkor küldje el fizetésigénnyel Önéletrajzát.

Helyek Biatorbágy
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre